Доступність посилання

ТОП новини

У Києві вшанували пам'ять Георгія Гонгадзе (фотогалерея)

Близькі та колеги Георгія Гонгадзе зібрались в центрі Києва, щоб вшанувати пам'ять загиблого журналіста. Після брифінгу Національної спілки журналістів України учасники акції пройшли ходою до майдану Незалежності, де була виголошена промова та зачитаний список імен загиблих журналістів. Мітинг завершився хвилиною мовчання.

16 вересня виповнилося 15 років від зникнення Георгія Гонгадзе, українського журналіста, засновника інтернет-видання «Українська правда».

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG