Доступність посилання

ТОП новини

Виставка, присвячену пам’яті дітей, страчених у Бабиному Яру (фотогалерея)

У Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України відбулося відкриття виставки «Ми ніколи не стали дорослими…», присвяченої пам’яті дітей, страчених у Бабиному Яру. В експозиції представлені фотографії, книги та речі загиблих у Бабиному Яру, листи та документи військових років.
Під час окупації Києва у 1941–1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими нацистами мирного населення і радянських військовополонених. Багато людей було страчено за національною ознакою. Так, лише за два дні 29 та 30 вересня 1941 року там розстріляли майже 34 тисячі євреїв.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG