Доступність посилання

ТОП новини

Жінка, що ховає та шукає статки («СХЕМИ» | ВИПУСК №56)


Також у випуску: Земля для Рошену | Депутат-забувака

Земля для Рошену

Компанія Президента Петра Порошенка Рошен намагається отримати 20 гектарів землі під Києвом під нову фабрику. І, мабуть, не було б у цьому нічого дивного чи цікавого, якби не той факт, що земля владою міста Бориспіль виділяється за дивною процедурою, оминаючи земельний аукціон, який за законом є необхідним.До того ж, весь процес проходить дуже непрозоро - мало хто у місті знає про плани компанії Рошен, яка вже володіє сімома фабриками в Україні та за кордоном. Чому так відбувається - намагався з’ясувати Максим Савчук.


Жінка, що ховає та шукає статки

Повернення до державної скарбниці активів Віктора Януковича та його оточення, отриманих корупційним шляхом -одне з важливих завдань нинішньої влади. Так от, місію пошуків корупційних активів по всьому світу і повернення їх в Україну спробувала приміряти на себе політична сила Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Принаймні, представники Народного Фронту навіть у липні створили цілу нову структуру аби повертати награбоване.Це управління при міністерстві Арсена Авакова. Його очолила скандально-відома Олена Тищенко. Що вже вдалось зробити новому управлінню та чи допомагає Олені Тищенко досвід «ховання» грошей в оффшорах їх пошуку?

Депутат-забувака

Радикальна Партія Олега Ляшка увійшла в парламент під красивими гаслами - в тому числі, і радикальної боротьби з корупцією. Але коли прийшов час зробити не не словом, а ділом - наприклад, декларуючи власне майно та активи - радикалізм якось вщух. Сергій Рибалка- колишній бізнесмен та просто парламентарій від партії Ляшка минулого року забув задекларувати будинок у Франції. Більше про маєток одного із спонсорів Радикальної Партії розскаже Олександр Черновалов.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG