Доступність посилання

ТОП новини

«Дідусь на милицях може, а молодь ні...» (соцмережі)


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

У соцмережах виборці обурюються низькою явкою і хизуються зіпсованими бюлетенями

У неділю, 25 жовтня, українці на місцевих виборах обирали міські, сільські та селищні ради, а також мерів міст. У соцмережах виборці активно коментують вибори, загальну низьку явку та власне волевиявлення.

Станом на 16.00 явка виборців на місцевих виборах по всій Україні, за інформацією громадянської мережі «Опора», склала 36,2%.

У соцмережах активні виборці упродовж усього дня голосування активно коментують вибори та загальну низьку явку. ЗМІ, політологи, журналісти та пересічні українці просто засипали свої сторінки закликами прийти на вибори. Найбільше у соцмережах обурюються через низьку активність молоді.

Традиційно також виборці псували бюлетені і хизувалися цим у соцмережах. Ось деякі варіанти народної творчості:

  • Зображення 16x9

    Любов Багацька

    Web/SMM-редактор програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший»). На Радіо Свобода з квітня 2014 року. Закінчила Інститут журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Займалася громадською діяльністю. Працювала літературним редактором (Видавництво «Махаон-Україна»), культурним та книжковим оглядачем. Дописувала у видання «Українська правда», «День», «Український тиждень», «Zaxid.net», «Україна молода», УНІАН, «Лівий берег», «Літературна Україна» та інші.

XS
SM
MD
LG