Доступність посилання

ТОП новини

Фотовиставка проекту «Справжні» відкрилася у Міжнародний день волонтера (фотогалерея)

Героями проекту стали 13 волонтерів, які допомагають українській армії. До проекту були запрошені такі представники волонтерського руху як Віталій Дейнега «Повернись живим», Аліна Михайлова «Армія SOS», Роман Сініцин «Народний тил» та інші. Кожного з героїв зобразили на світлинах у двох іпостасях – якими вони є на війні і якими вони би були у мирний час.

Крім того, організатори запитали у волонтерів, від чого вони були змушені відмовитися заради того, щоб виконувати свій патріотичний обов’язок, що вони б робили, «…якби не війна?»

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG