Доступність посилання

ТОП новини

Світ «Зоряних війн» досліджуватимуть кілька поколінь


Фільм «Зоряні війни: пробудження сили» б’є усі рекорди: у перший день показу касові збори перевищили 100 мільйонів доларів, а за вихідні – понад півмільярда доларів

Події розгортаються у галактиці, яка знаходиться далеко-далеко. Молоді люди потрапляють у вир війни між темною стороною і світлою. Як і тридцять років тому, музика до «Зоряних війн» Джона Вільямса примушує так само хвилюватися нинішніх глядачів. Режисер Джей-Джей Абрамс поєднав харизматичних персонажів з оригінальних «Зоряних війн» з новими. Дейзі Рідлі у ролі Рей: невибаглива та самостійна. На відміну від принцеси Леї, вона не привілейована з народження. Рей – жінка-герой для молодого покоління.

«Образ головної героїні має бути дуже різностороннім. Це надзвичайно емоційна та захоплююча роль. Сподіваюся, що жінки і чоловіки впізнають себе в цих героях», – сказала акторка Дейзі Рідлі. У новому фільмі зайняті такі зірки, як Джон Бойега у ролі совісного штурмовика, Оскар Айзек як пілот зірви-голова, Адам Драйвер як темний і задумливий Кайло Рен і нарешті, але не остання в переліку, Лупіта Нйонґо у ролі мудрого Маз Каната, а-ля Йоди.

Звичайно, ці «Зоряні війни» не будуть дійсно зоряними без старих героїв: Гаррісона Форда в ролі Гана Соло, Марка Гемілла у ролі Люка Скайвокер та Керрі Фішер у ролі Принцеси… Радше, Генерала Леї. «Я не перестала бути Леєю. Це нікуди не зникне. Я залишилася у цій ролі упродовж 35 років. Я хранителька образу принцеси Леї, тому намагалася тримати її у формі та бути готовою до дій» – зазначила Керрі Фішер.

Старий, новий – немає значення. Зоряні війни є казкою. Сотні людей прийшли до Музею авіації та космонавтики у Вашингтоні, щоб подивитися фільм. Перед показом Зерт Бертч, директор Смітсонівських кінотеатрів, поділився своїми враженнями від картини. «Вони створили такий неймовірний, безкінечний, захоплюючий фантастичний світ, дослідження якого вистачить на кілька поколінь», – поділився своїми враженням він.

Перші глядачі були у захваті під перегляду. «Це музей авіації та космонавтики. Дивитися фільм про події у космосі саме тут щось надзвичайне! Це чудове поєднання науки та фантастики», – розповів Чарльз після перегляду картини.

«Мій батько був завжди великим шанувальником «Зоряних війн». Моя сестра так само. Не дивно, що я виросла на цих фільмах. Актори та режисер створили чудову картину!» – сказала Алісія.

«Картина весела, енергійна, емоційна. Ми чудово провели час!» – додав глядач Паркер.

Джесіка вийшла з кінотеатру в одязі Рей. «Повинна сказати: нарешті у фільмі з’явилися головні жіночі персонажі. Я дуже схвильована і з нетерпінням чекаю на восьмий фільм!» – сказала Джесіка.

Глобальний ентузіазм, що виник навколо «Зоряних війн», є свідченням сили кіно, яке згуртовує людей у класичній боротьбі Добра проти Зла.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG