Доступність посилання

ТОП новини

Конфлікт в Україні вже не є пріоритетом закордонної політики США


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Американська Рада з питань зовнішніх відносин виключила конфлікт на Донбасі з першочергових безпекових пріоритетів США на 2016-й рік

Впливовий аналітичний центр Council on Foreign Relations понизив свою оцінку пріоритетності попередження конфлікту в Україні для закордонної політики США у цьогорічній доповіді Preventive Priorities Survey («Дослідження превентивних пріоритетів – 2016»).

Дослідники центру CFR віднесли конфлікт в Україні до другої за важливістю групи тривожних ситуацій у світі, попередження яких мало би стати пріоритетом для американських дипломатів.

Також до цієї групи увійшли: перекидання до США із Мексики кримінального насильства пов’язаного із наркотиками; дестабілізація у Пакистані; насильство та політична нестабільність у Лівані; громадянська війна у Ємені; нестабільність у Йорданії; конфлікт між США та Іраном; регіональний конфлікт у Південно-Китайському морі; зростання напруги між країнами НАТО та Росією.

Минулого року Україна увійшла до першої, найбільш пріоритетної групи за результатами дослідження Ради з питань зовнішніх відносин – CFR.

Натомість у цьогорічній доповіді до пріоритетних завдань закордонної політики США експерти центру віднесли: громадянську війну у Сирії; напад із масовими жертвами на США, або їх союзника; конфлікт з Північною Кореєю, або в ній самій внаслідок випробування КНДР ядерної чи балістичної зброї; політична нестабільність ЄС; роздроблення Лівії; конфлікт між Ізраїлем та Палестинськими територіями; політичне насильство у Туреччині; нестабільність в Єгипті; нестабільність та насильство Афганістані; подальше дроблення Іраку.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG