Доступність посилання

ТОП новини

Снігопад накрив Україну (фотогалерея)

У ніч із 7 на 8 січня Полтавська область зазнала сильного снігопаду. Так, зокрема, районний центр Гадяч, що знаходиться на півночі області, через негоду всю ніч та увесь день мав перебої з електро- та водопостачанням. Станом на вечір п'ятниці рівень опадів у місті сягнув півметра.

Зображення 16x9

Софія Середа

Моя співпраця з Радіо Свобода тривала із липня 2011-го до лютого 2023 року. 

У січні 2018-го я започаткувала документальний проєкт і понад рік на основі архівних документів щотижня розповідала про репресії та інші злочини радянського режиму, а також про діяльність КДБ. Саме у рамках цього проєкту я розповіла про раніше невідомі подробиці аварії на ЧАЕС, про пригоди іноземних шпигунів в СРСР, а також про те, чи справді батько Віктора Медведчука був «націоналістом».

Згодом працювала політичною кореспонденткою: уважно слідкувала за парламентарями (зокрема, за їхньою діяльністю у стінах Верховної Ради), а також аналізувала дії і заяви топ-посадовців.

Як журналістка програми ​«Схеми»​ випустила низку розслідувань (наприклад, про народного депутата ОПЗЖ, який виявився власником російського паспорта).

Авторка інтерв'ю з топ-політиками, науковцями та лідерами громадської думки

XS
SM
MD
LG