Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 21:52

Ілюзія війни. Як виживають Захарченко і Плотницький? (Огляд інтернет-видань)


Коли ілюзії війни не буде, люди почнуть вимагати від ватажків сепаратистів покращення рівня життя

Окупований Донбас – не такий вже й подарунок, щоб так затято прагнути забрати його назад саме зараз, переконує інтернет-видання «Новое время». Журналісти вважають, що ватажки угруповань «ДНР» і «ЛНР» загнали себе в пастку: їм потрібно постійно підтримувати перед своїм населенням ілюзію війни. Коли цієї ілюзії не буде, тоді люди почнуть вимагати від них якщо не покращення життя, то, щонайменше, повернення до колишніх стандартів. Питання лише в тому, коли жителям окупованого Донбасу набридне, нарешті, ковтати цей порожній гачок. Заголовок публікації – «Ілюзія війни. Як виживають Захарченко і Плотницький».

Про ризики, які несе для України повернення Криму пише сайт «Хвиля». Автор публікації переконує, що нинішня Україна не готова повертати Крим. Перш ніж брати під контроль півострів, потрібно взяти під контроль Україну. Здійснити реальні реформи, прибрати парамілітарні структури з повсякденності, зачавити бандитів, побудувати потужну армію, коротше кажучи, почати рости і знайти внутрішню стійкість. І ось тоді така модернізована Україна, виходячи зі своїх довгострокових інтересів, зможе поставити на порядок денний питання про повернення Криму або не поставить, якщо зрозуміє, що їй це не вигідно, зазначає інтернет-видання.

«Дзеркало тижня» склало список проросійських партій в ЄС . Видання пише, що Кремль намагається використати на свою користь ультраправі і ультраліві політичні сили в європейських країнах, які так чи інакше проявляють лояльність до Росії. Не всі наведені виданням партії є «пропутінськими» і відкрито підтримують дії Кремля в Україні. Деякі засуджують анексію Криму, війну на Донбасі, однак критично ставляться до санкцій проти Росії. Серед парламентських партій відверто проросійських не так вже й багато. І рідко в якій країні вони входять у численні фракції в парламентах. Однак, ці партії можуть не впливати на формування позиції уряду, але, як констатує видання, є популярними в суспільстві.

«Цензор.НЕТ» поцікавився у народних депутатів, які книжки вони читають. З’ясувалося, що у більшості парламентаріїв через державні проблеми не лишається часу на художнє чтиво. І все ж серед прізвищ українських письменників найчастіше згадувалися: Василь Шкляр, Марія Матіос, подружжя Дяченків. Однак сер Вінстон Леонард Спенсер Черчілль виявився тим самим автором, до книг якого найбільше тягнуться українські депутати. Чи то ставлячи перед собою недосяжний орієнтир; чи то намагаючись здаватися краще, ніж вони є насправді, підсумовує «Цензор.НЕТ».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG