Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську презентували вертеп з політичним підтекстом (фотогалерея)

У Дніпропетровську на площі Героїв Майдану аматорський гурт з представників інтелігенції, демобілізованих бійців АТО та волонтерів презентував традиційний різдвяний вертеп «на новий лад» – з відображенням минулорічних подій в Україні.

У костюмованому дійстві взяли участь люди різних професій – викладачі, науковці, священики, а новітніх героїв вертепу – бійців та волонтерів – зіграли справжні солдати та волонтери. До дійства долучились діти, а також хор однієї з релігійних громад міста, який заспівав традиційних колядок.

Вертеп просто неба у Дніпропетровську мав певний політичний підтекст, проте, як зазначають учасники акції, політичні моменти у вертепі – не головне, набагато важливіше було долучитись до традицій, передати глядачам відчуття свята.

Зображення 16x9

Юлія Рацибарська

Журналістка-фрілансерка. Працюю кореспонденткою Радіо Свобода в Дніпрі з 2006 року. Народилась на Дніпропетровщині. Закінчила факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету – магістр журналістики. Писала для місцевих та загальноукраїнських газет і журналів, працювала новинкаркою та дикторкою на радіо, кореспонденткою та редакторкою сайту в інформагенції. Пишу, фотографую, надихаюсь історіями людей.

XS
SM
MD
LG