Доступність посилання

ТОП новини

«Пльонтанизм» Івана Марчука на виставці у «Мистецькому арсеналі»

В музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбулося відкриття ретроспективної виставки одного з найвідоміших у світі українських художників ‒ Івана Марчука. На виставці «Генотип вольності» у представлені 150 полотен із циклів «Голос моєї душі», «Пейзаж», «Біла планета 1», «Біла планета 2», «Натюрморт», «Нові експресії», «Погляд у Безмежність».

Іван Марчук є народним художником України, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, почесним громадянин міст Києва та Тернополя, членом Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG