Доступність посилання

ТОП новини

У Києві вшанували пам’ять захисників Донецького аеропорту (фотогалерея)

140 членів родин загиблих під час облоги Донецького аеропорту бійців та інші небайдужі українські патріоти зібралися в Будинку офіцерів, щоб ушанувати пам’ять 58 героїв.

Рік тому, 19 та 20 січня внаслідок підривів терміналу ДАП Україна втратила 51 бійця, а ті, що вижили, були змушені залишити плацдарм, який вони обороняли 242 дні. «Це не люди – це кіборги!» – говорили про них сепаратисти, і тепер імена воїнів, що воювали в ДАП, назавжди вписані в історію української держави.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG