Доступність посилання

ТОП новини

Книга, написана «кіборгами». Презентація «АД 242» (фотогалерея)

Радіо Свобода спільно з видавництвом «Клуб сімейного дозвілля» презентувало книгу «АД 242. Історія мужності, братерства і самопожертви» у Національному музеї Тараса Шевченка. «АД 242» – це спроба через розповіді безпосередніх учасників подій – рядових і генералів – відтворити узагальнену картину баталії, що розгорнулася у Донецькому аеропорту, а також виявити причини безпрецедентної стійкості захисників летовища.

У заході взяли участь самі «кіборги», представники Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України, а також військові експерти.

Радіо Свобода транслювало подію наживо

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG