Доступність посилання

ТОП новини

Під Міністерством оборони відбулася хода на захист прав жінок у війську (фотогалерея)

Жінки в камуфляжі та у фартухах пройшли маршем і символічно склали кухонне знаряддя на порозі Міністерства оборони України. Приводом для акції став наказ командира військової частини А1314 генерала-майора С. І. Наєва від 5 грудня 2015 року про тимчасове припинення набору жінок на військову службу на контрактній основі. Наразі цей наказ скасовано, проте проблема дискримінації жінок нікуди не зникла.

Активісти переконані, що це суперечить нормам Конституції України, згідно з якими чоловіки й жінки мають рівні права, а також обов'язки захищати Вітчизну та її територіальну цілісність.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG