Доступність посилання

ТОП новини
20 Травень 2018, Київ 23:10

Відбившись на фронтах, Україна продовжує не помічати внутрішнього ворога

Перенесення народними депутатами голосування щодо змін до Конституції ймовірно було узгоджене із західними партнерами, робить припущення «Дзеркало тижня». І там вирішили, що відтермінування схвалення конституційних змін краще, ніж їх провал. Можливо, Київ зміг аргументувати, коли й чому процес конституювання «особливостей» для окупованих територій може пройти менш болісно. За інформацією тижневика, Москва також висловила розуміння в цьому питанні, і навіть готова піти на відтермінування конституційного процесу. На які поступки ще готовий піти Кремль щодо Донбасу, тижневик розповідає в статті «Зміна курсу?».

Відбившись на фронтах, Україна продовжує не помічати внутрішнього ворога, що, як і раніше, спокійно працює в тилу. Як переконує «Український тиждень», сьогодні люди, які провокували в Україні війну й розпалювали міжнаціональну та міжрегіональну ворожнечу, займаються тим самим, чим займалися до 2014 року. Вони старанно роздмухують нову політичну кризу, яка, за їхнім задумом, повинна повернути їх до влади. І наступна криза, яка може початися в будь-який момент, додасть їм нових сил і призведе до неодмінної активізації гібридної війни проти України. Вкладаючи зброю в руки своїх ворогів, не варто розраховувати на великодушність. Тому варто не віддавати злочинцям ініціативу без бою та чекати, доки вони вдарять у спину, наголошує «Український тиждень» у статті «Річниця безкарності».

Війна і зростання патріотичних настроїв призвели до того, що за два роки шість десятків парафій Української православної церкви (Московського патріархату) перейшли під крило УПЦ Київського патріархату. Про це пише тижневик «Новое время» у статті «Хрещений перехід».

В цьому ж числі «Новое время» пише, що Генпрокуратура України всіляко затягує слідство у справах, фігурантом яких є лідер «Опоблоку» регіонал Юрій Бойко. Тижневик переконує, що у ГПУ є вагома причина затягувати слідство – домовленість з Банковою. Про існування таємної домовленості про «не напад» влади на Бойка, на думку експерта видання, свідчить те, що «Опоблок» не виконує найважливішу функцію – він не опонує явно главі держави. Докладніше про гарантії безпеки Юрія Бойка тижневик розповідає в статті «Вільний регіонал».

Про те, хто блокує роботу Нацагентства з питань протидії корупції в тижневику «Фокус» розповідає член Агенства Віктор Чумак. Він стверджує, що «проблема не в тому, що беруть хабарі. Проблема в тому, що їх дають. І людей, які готові дати хабар, набагато більше, ніж тих, хто готовий взяти».

Сучасне українське суспільство одне з найуразливіших у світі до соціал-популізму. Однак мусить розірвати з ним, щоб мати шанс на краще майбутнє, переконує «Український тиждень». Видання нагадує, що вимушені спроби виконання бодай частини популістських обіцянок підривали економіку, заганяли країну в боргову яму, руйнуючи мотивацію до виробництва. Заголовок публікації – «Вирватись із порочного кола».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG