Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2019, Київ 17:25

Кабмін: ротація чи відставка (огляд преси)


Від того, чи погодиться прем’єр на чергову ротацію, яку готує Банкова, залежатиме доля самого Яценюка

Пристрасті щодо Кабміну тривають. Як і торги між «Народним фронтом» та «Блоком Петра Порошенка», зазначає газета «Україна молода». Цей тиждень почався з переговорів між обома політичними силами – на кону стояло питання подальшого існування нинішнього уряду. Видання наголошує, що від того, чи погодиться прем’єр на чергову ротацію, яку готує Банкова, залежатиме доля самого Яценюка. З характеристикою кандидатур на деякі міністерства, які здивували журналістів, газета знайомить у статті «Восьмеро і Кабмін».

Газета «Сегодня» також вважає, що подальша доля уряду залежить від того, чи зуміє «Народний фронт» домовитися з «Блоком Петра Порошенка», який наполягатиме на кріслі першого віце-прем'єра і міністра інфраструктури. Відтак, як пише газета, можливі два сценарії розвитку подій: Яценюк йде на поступки, зберігаючи крісло і хитку стабільність у коаліції, другий варіант – він з Банковою не домовляється і буде відставка уряду.

А ось газета «День» наводить три можливі варіанти: або змінюється весь Кабмін, окрім Яценюка, або повна зміна всього уряду, не руйнуючи коаліції, або перевибори Верховної Ради. Однак, як наголошує експерт видання, не можна говорити про зміну прем’єр-міністра, не маючи іншої реальної і гідної кандидатури.

Газета «Сегодня» стверджує, що терпець у жителів окупованих міст Донбасу лопнув остаточно, і вони почали вже активно протидіяти загарбникам. Якщо раніше протистояння обмежувалося малюванням українських прапорів або фотозйомкою української символіки на тлі знакових об'єктів Донецька, то зараз опоненти «ДНР» перейшли на інший рівень опору. Докладніше про нього газета розповiдає в публікації «Бойовики бояться їжі і любові».

Сучасна війна розгортається не тільки й не стільки на полях боїв, скільки в інформаційному просторі. Як пише газета «Голос України», oдним із напрямів сучасної інформаційної війни є соціальні мережі. Сьогодні в них зареєстровано понад півтори тисячі антиукраїнських співтовариств і груп, які інформаційно підтримують проросійських сепаратистів і сіють дезінформацію, паніку й ненависть до будь-яких виявів усього українського. Про те, як діє ця пропагандистська машина, розповідає парламентська газета.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG