Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 15:23

Абромавичус пішов в атаку спільно з Саакашвілі? (Огляд преси)


Відставку Абромавичуса форсували далекі від економіки обставини. Міністра «з'їли» групи впливу в оточенні президента

Скандальна історія з відставкою міністра Айвараса Абромавичуса лише оголила давно накопичені проблеми, констатує газета «День». Оперуючи старими правилами, нинішня влада, здебільшого, займалася вирішенням корпоративних питань. Заголовок публікації – «Iмітація реформ спричинила гостру політичну кризу».

Газета «Сегодня» також пише, що відставку Абромавичуса форсували далекі від економіки обставини. Міністра «з'їли» групи впливу в оточенні президента. Абромавичус просто грюкнув дверима. Він мовчав, поки був гравцем і поки за ним зберігалося його крісло. Зараз він вирішив піти в атаку, щоб, ймовірно, почати політичну кар’єру, не виключено, спільно із Саакашвілі. Це – гра на випередження, зазначає експерт газети у матеріалі «Скандал в уряді: чому «пішов» міністр?».

Нинішня Верховна Рада професійно значно слабша за попередню, переконує експерт тижневика «Країна». Багато депутатів некомпетентні у написанні законів. Для них революційна доцільність важливіша за юридичні тонкощі. Часто голосують за закон, що красиво звучить чи про який цікаво розповідають з трибуни. Також тижневик нарікає на те, що в парламенті немає проукраїнської опозиції. Вона підштовхувала б більшість до якісних змін. Однак, депутати повинні добути свою каденцію, бо дострокові вибори Верховної Ради стануть катастрофою для країни. В умовах війни і падіння економіки до влади прийдуть популісти й радикали. Видання наголошує, що не можна зробити революцію в Україні, а прокинутися наступного дня – в Німеччині. У суспільстві має сформуватися критична маса тих, хто прагне змін. І тих, хто знає, як їх утілити, наголошує газета.

Поведінка окупанта на Донбасі і в Криму передбачувана – годувати окуповані території по мінімуму, а вивозити максимум. Як стверджує газета «День», російське нашестя в реальності стало «дев’ятим валом» для українських земель, яким довелось бути спустошеними звичайним грабежем. За два останніх роки з Донбасу в Росію були вивезені потужності заводів, які колись були візитівкою регіону, а в Криму не лише розпивають рідкісні сорти вина, але й вивозять до Росії картини відомих художників, зокрема, Айвазовського. Докладніше «День» розповідає в статті «Дев’ятий вал» мародерства».

Поступово, переселенці з Донбасу повертаються додому: багато хто з них не змогли адаптуватися на новому місці, інші й не планували, просто перечікували в безпеці активні фази бойових дій. Газета «Сегодня» розповідає, що чекає «поверненців» у статті «Донецьк: всіх, хто повернувся, – в табори».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG