Доступність посилання

ТОП новини

Біла смерть «Артемсолі» («СХЕМИ» | ВИПУСК №74)


Також у випуску: «Сонячна Рів'єра»: тест для Кличка

Біла смерть «Артемсолі»

Видобуток солі – це державний бізнес, який має приносити прибуток українцям як власникам усіх корисних копалин у надрах держави. Найбільші поклади цього мінералу в Україні залягають на Донеччині, у містечку, що навіть має назву Соледар.

Тут працює державний завод «Артемсіль». Він підпорядковується Міністерству агрополітики.

Утім, ми звернули увагу на те, що завод після Майдану різко бідніє – попри те, що ціна на сіль в Україні та світі і попит на неї не падав. Що це – безгосподарність чи корупція?

Олена Логінова вирушила у Соледар, щоб розібратись.


«Сонячна Рів'єра»: тест для Кличка

Береги Дніпра можуть таки поховати під тоннами бетону. Апеляційний суд підтвердив законність будівництва житлового комплексу «Сонячна Рів’єра». Тієї самої «Сонячної Рів’єри», яку почали зводити попри невідповідність Генеральному плану Києва та Водному кодексу.

Ту, заради якої Дніпро навіть визнавали малою річкою, а, отже, дозволяли зводити бетонні свічки просто попід берегом. Раніше наша програма неодноразово висвітлювала будівництво на Микільській Слобідці.

Тоді ми з’ясували, що до нього, схоже, причетні бізнесмен Вагіф Алієв, син його бізнес-партнера Дмитро Капивин, депутат Київради Вадим Столар та інші. І всі ці бізнесмени мають дружні стосунки з мером Віталієм Кличком.

Будівельні крани знову запрацювали.

Подробиці розповість Анастасія Іванцова.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG