Доступність посилання

ТОП новини

Реформа Конституції України буде доречна, коли Росія забезпечить безпеку на сході – сенатор США


Член Комітету у закордонних справах Сенату США Бен Кардин
Член Комітету у закордонних справах Сенату США Бен Кардин

Бен Кардин, член Комітету у закордонних справах Сенату США, висловив стурбованість з приводу реалізації Мінських угод, які покликані зменшити напруженість на сході України. Укладені рік тому Мінські угоди становлять собою пакет заходів у сфері безпеки та політики, узгоджені Україною, Німеччиною, Францією та Росією для вирішення конфлікту на Донбасі.

Якщо Росія налаштована на реалізацію Мінських угод, вона має негайно вивести всю військову техніку з території України та забезпечити доступ спостерігачів ОБСЄ на окуповані території
Бен Кардин

«На четвер припала перша річниця Мінських угод. Хоча всі сторони заявили про готовність рухатись до мирного врегулювання кризи у Східній Україні, я, як і раніше стурбований тим, що на заваді здійсненню Мінських угод стоїть підтримка Росією насильства, яке здійснюють сепаратисти. Якщо Росія серйозно налаштована на реалізацію Мінських угод, вона має негайно вивести всю військову техніку з території України та забезпечити доступ спостерігачів ОБСЄ на окуповані території», – зазначає сенатор.

«Я розумію, що наші українські друзі повинні також реалізовувати політичні елементи Мінських угод – внести зміни до Конституції та провести вибори – але перед цим, ми повинні побачити реальний прогрес з боку росіян у сфері безпеки. Бої тривають, за добу відбувається приблизно 60 обстрілів, а танків у регіоні на даний момент більше, ніж спостерігачів ОБСЄ. Ці танки переміщуються регіоном без перепон, у той час як спостерігачі від ОБСЄ суворо обмежені у своїх рухах. США і ЄС повинні зберігати і навіть подумати про посилення суворих санкцій щодо Росії, поки вона повністю не реалізує Мінські угоди», – наголошує член Комітету у закордонних справах Сенату США Бен Кардин.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG