Доступність посилання

ТОП новини

СБУ: морякам суден, що здійснюють рейси до Криму, заборонили в’їзд до України


(©Shutterstock)

Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в’їзду до України членам екіпажів іноземних морських суден, які незаконно здійснюють комерційні рейси із заходженням до портів анексованого Росією Криму.

«У зв’язку з порушенням порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї такі іноземці не зможуть відвідати Україну протягом наступних 3 років, зокрема у складі екіпажів морських суден», – повідомляє прес-служба відомства.

У СБУ нагадали, що Україна закрила контрольно-пропускні пункти в морських портах Криму, у зв’язку з чим потрапити на окуповану територію можна виключно з материкової частини України в установленому законом порядку.

Від початку червня 2015 року діють нові правила перетину адміністративного кордону з анексованим Росією Кримом. Згідно з правилами, іноземці можуть потрапити на півострів, маючи спеціальний дозвіл.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року. Країни Заходу також не визнають анексію Криму і запровадили низку економічних санкцій щодо Москви. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG