Доступність посилання

ТОП новини

Військові заявили про плани сепаратистів захопити Мар’їнку


Український опорний пункт біля Мар’їнки в час попередніх боїв, червень 2015 року

У прес-центрі штабу української воєнної операції проти сепаратистів у частині Донбасу заявили, що спільні сепаратистсько-російські сили накопичують техніку й особовий склад із метою захопити підконтрольне Києву місто Мар’їнку, що впритул прилягає до окупованого Донецька.

За твердженнями прес-центру з посиланням на мешканців Донецька, сепаратисти «не приховують, що планують протягом доби захопити Мар’їнку».

«Як повідомили мешканці Донецька, у Петровському районі міста (що прилягає до Мар’їнки – ред.) бойовики нарощують сили та техніку незаконних збройних формувань для подальшого застосування в напрямку Мар’їнки. Очевидці стверджують про прибуття великої кількості техніки, забороненої мінськими домовленостями, та бойовиків. Зокрема, помічено декілька РСЗВ «Град» та більш ніж 10 танків», – повідомили у штабі.

У червні 2015 року сепаратисти вже здійснили кілька спроб захопити Мар’їнку й одного разу навіть увійшли в частину міста, але невдовзі були відкинені і, зазнавши значних втрат, були змушені відступити.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG