Доступність посилання

ТОП новини

Обама не дає Україні зброї, щоб зберегти імідж мирного президента – конгресмен


Конгресмен Джозеф Піттс

Джозеф Піттс, конгресмен із Пенсильванії, не покладає надій на дипломатичне врегулювання конфлікту на сході України

Член Гельсінської комісії, конгресмен Джозеф Піттс із Пенсильванії заявив «Голосу Америки», що не покладає надій на вирішення кризи в Україні на дипломатію. На думку Піттса, агресор розуміє лише мову сили.

«Україні треба надати оборонну зброю, щоб вона змогла принаймні себе захистити. Я б навіть ще більше зробив», – каже конгресмен Піттс та водночас зауважує, що нинішній господар Білого дому дотримується протилежної думки. Лауреат Нобелівської премії миру Барак Обама не хоче псувати імідж мирного президента, – вважає Джозеф Піттс.

Він, президент Обама, не хоче, щоб його звинуватили у початку нової війни
Джозеф Піттс

«Він, президент Обама, переживає за спадщину, яку лишить після себе. Він не хоче, щоб його звинуватили у початку нової війни. Тому, наприклад, на Близькому сході, замість того, щоб виступити зі збройними силами проти терористичного угруповання ІДІЛ, він виводить звідти війська. Він боїться, що його звинуватять у зачинанні війни», – розводить руками конгресмен із Пенсильванії.

Я б надав Україні більше військової допомоги
Роджер Вікер

Колега Піттса, конгресмен від штату Міссісіпі Роджер Вікер також заявив «Голосу Америки», що на місці президента США провадив би іншу зовнішню політику.

«Якби я був відповідальним за безпеку США та зовнішню політику, я б діяв інакше. Я б волів, щоб увесь Захід виробив значно сильнішу позицію, щоб надати більше допомоги. Я б надав Україні більше військової допомоги», – зазначив американський законодавець.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG