Доступність посилання

ТОП новини
24 Квітень 2019, Київ 07:35

У Росії замовили понад 10 тисяч медалей для «учасників операції у Сирії»


Російські ЗМІ: медаль «учасника воєнної операції у Сирії» можна купити за 6 доларів

Міністерство оборони Росії замовило виготовлення 10 тисяч 300 медалей для «учасників воєнної операції у Сирії», що, очевидно, дорівнює приблизній кількості російських солдатів, які брали участь у цій операції. Між тим, російські ЗМІ повідомляють, що цю медаль вже можна купити і її вартість становить від 6 доларів.

За виготовлення 10 тисяч 300 медалей Міністерство оборони Росії має заплатити 2 мільйони рублів (29 тисяч доларів) та ще 255 тисяч (3 тисячі 800 доларів) за сертифікати. Це замовлення російського оборонного відомства опубліковане на офіційному сервері державних закупок Росії.

Виробника медалей мають обрати 15 квітня на електронному аукціоні.

Наказ про запровадження медалей «учасникам воєнної операції у Сирії» міністр оборони Росії Сергій Шойгу підписав 30 листопада 2015 року.
На медалі, діаметром 32 міліметри, має бути зображено три військових літаки і корабель-ракетоносець на тлі обрисів Сирії. На зворотному боці буде напис: «за участь у воєнній операції у Сирії» та «Міністерство оборони Росії».

За інформацією російського інтернет-видання Gazeta.ru, ці медалі вже існують і їх легко купити в інтернеті. Кілька різних інтернет-ресурсів пропонують їх по 400-1500 рублів (6-22 долари) за штуку.

Росія почала відведення основних сил з Сирії 15 березня після 6-місячної воєнної операції. Метою російської воєнної кампанії була допомога сирійському президенту Башару аль-Асаду відновити контроль над втраченими територіями.

Москва заявляє, що у Сирії залишатиметься близько тисячі російських військових.

За час конфлікту у Сирії, який розпочався у березні 2011 року, там загинуло понад 270 тисяч людей, мільйони втратили свої домівки.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG