Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2019, Київ 19:36

Тимошенко зацікавлена увійти до коаліції і розвалити її зсередини (огляд преси)


Але вона так високо підняла планку для своєї участі у коаліції, що її туди не пустили – видання

Нині парламентська коаліція практично відсутня, а отже другий уряд Арсенія Яценюка працюватиме в тому ж складі, констатує газета «День». «Народний фронт» продовжує своє політичне життя, зберігає за собою місця в уряді, в тому числі МВС, і у них є час сформувати для себе нові політичні проекти. Найзацікавленіша особа увійти до коаліції і розвалити її зсередини – Юлія Тимошенко, переконує експерт газети. Але вона так високо підняла планку для своєї участі у коаліції, що її туди не пустили. Єдиним логічним виходом «Блоку Порошенка» і «Народного фронту» є формувати коаліцію самим, щоб вийти із кризової ситуації, зазначає експерт видання.

Натомість, як переконує «Газета по-українськи», «БПП» і «Народний фронт» зшивають коаліцію в досить сумнівний спосіб – переманюючи депутатів з інших фракций. Але він не суперечить Конституції. Видання переконує, що за нової коаліції важливою буде роль трьох людей – президента, прем’єра і голови Верховної Ради. Якщо вони проявлятимуть наполегливість, рішуче впроваджуватимуть реформи і не торгуватимуть національними інтересами – реформи будуть. Якщо зіб’ються на популізм і підуть на повідку олігархічних груп – Україна знову втратить шанс, зазначає газета.

«Весна. «Тушки» шукають «гніздо» – у статті під таким заголовком експерт газети «Україна молода» переконує, що збільшуючи фракції за рахунок перебіжчиків, політики реанімують політичну корупцію і замість того, щоб знищити, – повертають поняття «тушки» до політичного словника.

Сьогодні Україна як і решта Європи розплачуються за те, що не хотіли бачити реальну Росію, констатує експерт газети «День». Сталось так тому, що на Заході повірили у вигадану ним же байку, що Росія може бути частиною західного цивілізованого світу. А в Україні багато дуже високих керівників не хотіли бачити її реальну суть, бо просто сиділи на одній тій самій газовій трубі й заробляли такі самі корупційні мільйони та мільярди, як такі ж корупціонери з російського боку, наголошує газета.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG