Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 04:59

Новий уряд Гройсмана навряд чи активно сприятиме просуванню реформ – експерт


Новообраний прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

«Наша політика залишається в сфері таємних тіньових схем» – Андрій Миселюк

Київ – Призначення нового прем’єр-міністра та оновлення складу уряду відкладає на перспективу дочасні парламентські вибори, однак від нового Кабміну не слід чекати прискорення реформ. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав політичний експерт Андрій Миселюк.

Андрій Миселюк
Андрій Миселюк
Фактично «торги» йшли між президентом та кандидатом в прем’єри за те, які міністерства мають очолювати їхні ставленики

– Поки що Володимир Гройсман нічим не довів, що він дійсно буде дуже активно сприяти просуванню реформ. Бо перша непублічна інформація про те, що він збирається посісти крісло очільника уряду, з’явилася ще у лютому, тобто більше двох місяців тому. І за цей час можна було розробити план реформ, дійсно підібрати кандидатури, які будуть ці реформи здійснювати, домовитися з ними, розробити архітектуру нового уряду. Проте ми бачимо, що нічого такого не відбулося, і фактично «торги» йшли між президентом та кандидатом в прем’єри за те, які міністерства мають очолювати їхні ставленики.

Якщо буде злагоджена робота і дійсно коаліція «двох» зможе між собою знаходити спільну мову, ефективно працювати, тоді вибори відкладаються на далеку перспективу

Що стосується того, чи відкладається загроза дострокових виборів, то, звичайно, так. Відкладається на перспективу. Але наскільки це буде віддалена перспектива залежить від того, як цей новий уряд буде працювати. Якщо буде злагоджена робота і дійсно коаліція «двох» зможе між собою знаходити спільну мову, ефективно працювати, тоді вибори відкладаються на далеку перспективу.

– Все ж таки, більшою загрозою для України є можливі дострокові вибори чи намагання зберегти коаліцію будь-якою ціною?

Намагання зберегти коаліцію наші політики роблять тими інструментами, до яких вони звичні

– Звичайно, дострокові вибори – більша загроза, тому що вони істотно би дестабілізували ситуацію. А намагання зберегти коаліцію наші політики роблять тими інструментами, тими засобами, до яких вони звичні. Тому що наша політика залишається в сфері таємних тіньових схем і, в принципі, тут не варто очікувати різких кардинальних змін.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG