Доступність посилання

ТОП новини

Чи є Україна у закордонній політиці «президента» Трампа?


Дональд Трамп під час виступу у Вашингтоні, 27 квітня 2016 року
Дональд Трамп під час виступу у Вашингтоні, 27 квітня 2016 року

У Вашингтоні мільярдер-бізнесмен Дональд Трамп розповів, якою була б його закордонна політика, якби він став президентом США

Після перемог у вівторок на праймеріз у п’яти штатах, претендент на номінацію в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що знає як знайти спільну мову з Росією. Трамп повірив у щире бажання Володимира Путіна побороти терористичне угруповання ІДІЛ.

Я вірю, що послаблення напруги та покращення відносин з Росією з позиції виключно сильного є абсолютно можливим
Дональд Трамп

«Я вірю, що послаблення напруги та покращення відносин з Росією з позиції виключно сильного є абсолютно можливим. Здоровий глузд каже: цей жахливий період ворожнечі повинен закінчитися. І в ідеалі, закінчиться незабаром. Це краще для обох країн. Дехто каже, що росіяни не будуть нерозсудливі, я маю намір дізнатися. Якщо ми не зможемо з ними укласти угоди за моєї президентської адміністрації, угоди, яка прекрасна, не просто добра, а прекрасна для Америки, і також для Росії, тоді ми просто вийдемо з-за столу. Все просто. Ми маємо намір дізнатися», – заявив Трамп.

Україну претендент-мільярдер не згадав жодного разу. Він пообіцяв зробити зовнішню політику США непередбачуваною, при цьому в ухваленні усіх своїх рішень він обіцяє американські інтереси ставити на перше місце.

Угруповання ІДІЛ зникне з мапи світу дуже скоро після того, як до Білого дому потрапить президент Трамп, каже республіканський претендент на президентську номінацію. Він вважає за необхідне збільшити витрати на модернізацію озброєнь, зокрема ядерних.

Наш ядерний арсенал потребує модернізації та оновлення. І це має статись негайно
Дональд Трамп

«Росіяни та китайці швидко модернізували їхні ядерні потужності. Але гляньте, що в нас трапилось. Наш ядерний арсенал, наш найважливіший стримуючий фактор, був покинутий на вимирання. І безнадійно потребує модернізації та оновлення. І це має статись негайно», – заявив Дональд Трамп.

Трамп також виступив за зміни міжнародної торгівлі, яка, за його словами, «краде» в американців робочі місця. Якщо мільярдер буде обраний президентом, він також обіцяє зменшити фінансову підтримку безпеки Азії та Європи.

Країни, які ми захищаємо, повинні оплачувати вартість їхнього захисту
Дональд Трамп

«Ми витратили мільйони доларів на літаки, ракетні установки, кораблі, щоб забезпечити потужний захист Європи та Азії. Країни, які ми захищаємо, повинні оплачувати вартість їхнього захисту. Якщо ні, США мають бути готовими дозволити цим країнам захистити себе самостійно. Іншого вибору у нас немає», – наголосив республіканець.

За результатами останніх опитувань у США, Дональда Трампа підтримують понад половина прихильників Республіканської партії.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG