Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 22:00

УПЦ (Московського патріархату) хвора і наcичена шпигунами? (Огляд преси)


«Завдання номер один – демонтаж Московської патріархії. Бо це – явний ворог українського»

Українська православна церква (Московського патріархату) – хвора і наcичена шпигунами, стверджує експерт «Газети по-українськи». Він переконує, що у Московському патріархаті в усі часи були проросійські настрої, але були й україноментальна паства та клір. Однак останнім часом їх стає дедалі менше. Про причини експерт видання розповідає в статті «Завдання номер один – демонтаж Московської патріархії. Бо це – явний ворог українського».

У цьому ж числі «Газета по-українськи» нагадує, що нещодавно народним депутатам утричі підвищили заробітну плату. Хоча, як переконує видання, у Верховній Раді чимало політиків, які паралельно ведуть бізнес. Вони фінансово самостійні, без «дрібних подачок» у вигляді зарплати. Інші парламентарії перебувають «на ставці» в олігархів. Фактично ніхто не живе на одну зарплату, стверджує газета. Підвищення зарплат – скоріше приведення їх у відповідність до теперішніх цін. Депутатам треба якось пояснювати, де беруть гроші на бензин, констатує газета.

Деякі урядовці допускають можливість відновлення торгівлі з окупованими районами Донбасу. Це, на їхню думку, може бути першим кроком до деокупації, інформує газета «Україна молода». Видання пише, що існує дві протилежні точки зору. Перша – відгородитися від окупованого Донбасу. Однак це спричинить озлобленість людей і призведе до ментальної втрати населення. А здійснюючи виплати на окуповану територію, Київ субсидуватиме виробничі потужності агресора. Протилежна точка зору в тому, що потрібно зняти всі обмеження. Про те, де істина, газета пише в статті «Мрії про деокупацію».

Незабаром чиновників зобов'яжуть обстоювати суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України, стверджує газета «Голос України». Видання інформує, що нещодавно у Верховній Раді зареєстрований законопроект, який передбачає зміну тексту присяги держслужбовця, включивши до нього словосполучення про суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України. Потреба в зміні присяги назріла у зв'язку з поширенням проявів сепаратизму на території України з боку держслужбовців, констатує газета.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG