Доступність посилання

ТОП новини

PayPal розглядає можливість роботи в Україні – Гундер 


©Shutterstock

«Законодавство треба удосконалити, аби для компанії було легше входити і робити бізнес в Україні»

Система оплати PayPal – найпоширеніший у світі спосіб розрахунків через Інтернет, як і інші відомі бізнес-практики Заходу, мають всі шанси прижитися в Україні. Іноземні компанії з новаційними підходами можуть підняти на новий рівень стандарти роботи в Україні. У цьому переконаний президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, передає «Голос Америки».

Міжнародна електронна платіжна система PayPal має всі шанси закріпитися в Україні. Відповідні переговори з цього приводу тривають, заявляє Андрій Гундер.

«Я зустрічався з представниками PayPal, діалог продовжується. Думаю, поки якоїсь оголошення ніхто робити не буде, але такі компанії реально дивляться на Україну, як і, скажімо – Uber (мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі – ред.). Конкретно ця компанія входить в Україну, і думаю, наступні місяць-два вже будуть послуги», – заявив президент Американської торговельної палати в Україні.

Гундер заявив про переговори про роботу PayPal також із Нацбанком.

«НБУ якраз зацікавлений. Законодавство треба удосконалити, аби для компанії було легше входити і робити бізнес в Україні», – сказав Андрій Гундер.

За його словами, нині інвестори з інтересом дивляться на український ринок, і їхні високі стандарти обслуговування клієнтів можуть суттєво допомогти в розвитку української економіки.

«Ми дивимося на великих інвесторів. Найбільша приватна американська продовольча компанія Cargill позаминулого місяця оголосила про 100 мільйонів доларів нових інвестицій в глибоководний порт у Одесі. Компанія Bunge (американська агропромислова компанія – ред.) – про понад 140 мільйонів нових інвестицій у Миколаїв. Це великі компанії, які розуміють, що Україна є все ж великим ринком…Далі ці інвестиції, я думаю, будуть продовжуватися», – додає експерт.

Він наголосив, що Київ для залучення іноземного капіталу в економіку має викорінювати корупцію.

«Ми регулярно відслідковуємо, проводимо дослідження, які найбільші перешкоди для ведення бізнесу сьогодні в Україні. На першому місці далі лишається корупція. Приблизно 98% компаній, які працюють, розуміють, що це – проблема…Коли судова система захищає інвестиції, тоді це дає впевненість в майбутньому», – каже Гундер.

Для бізнесу, за його словами, дуже важливо, щоб була економічна стабільність і передбачуваність.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG