Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 02:23

Іноземців-воїнів можуть депортувати з України – ЗМІ


«Коли ми говоримо про українських міністрів-іноземців, це питання вирішується за один день»

Іноземці, які брали участь в бойових діях на Донбасі на боці Україні, отримали нагороди та зазнали поранень, тепер стикаються із проблемами при спробах отримати громадянство України. Багатьом із них навіть загрожує депортація, яка може означати тривалі терміни ув'язнення після повернення на батьківщину.

«Деякі хлопці, іноземці, які захищали територіальну цілісність і не мають можливості отримати українське громадянство, у них ситуація просто кричуща. Їм загрожує депортація та багаторічні тюремні терміни, якщо український уряд депортує їх, наприклад до Росії та Білорусі», – про це в інтерв'ю Vice News розповів Дмитро Рева, юрист, який працює з солдатами-іноземцями.

«Насправді це достатньо нескладна процедура (отримання українського громадянства – ред.). Верховному головнокомандуючому достатньо підписати документ, який гарантує тій, чи іншій особі надання громадянства України. Коли ми говоримо про українських міністрів-іноземців, це питання вирішується за один день. А от люди, які отримали нагороди за участь у бойових діях, які втратили здоров'я за Україну, власне, у цьому випадку якісь бюрократичні процедури починають заважати, і вони не мають можливості швидко отримати громадянство», – сказав Рева.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG