Доступність посилання

ТОП новини

У «чорній бухгалтерії» Партії регіонів бракує кількох пазлів (огляд преси)


Власники неоприлюднених паперів можуть опублікувати їх або використати для шантажу фігурантів

Історія з «чорною бухгалтерією» Партії регіонів могла б перерости в грандіозний антикорупційний процес, якби в Україні не було такої кількості охочих забалакати або замовчати цю тему, стверджує «Дзеркало тижня. Україна». Видання переконує, що є кілька «пазлів, котрих бракує», прихованих у надійному місці або розісланих іншим людям. Власники паперів можуть опублікувати їх або використати для шантажу фігурантів. Утім, видання прогнозує, що неповноту картини можуть заповнювати й фейковими списками. Тепер же відомо, які вони на вигляд. А парад фейків може послужити не лише зведенню політичних рахунків, а й дискредитації у громадській свідомості справи про саму «амбарну книгу», переконує «Дзеркало тижня. Україна» у публікації «Ukrainian papers».

«Фокус» нагадує, що 7 червня виповнюється два роки від дня інавгурації Петра Порошенка. Оцінюючи його діяльність на президентській посаді, експерти видання стверджують, що президент не виправдав сподівання співвітчизників і схильний до авторитаризму. Натомість інші експерти переконані, що прямими конституційними обов'язками президента є зовнішня політика і нацбезпека. І з ними він повністю впорався. Щодо реформ, то українці завжди незадоволені владою. Однак своє місце в історії Петро Порошенко вже відвоював. Докладніше з оцінками експертів тижневик знайомить у статті «Петро перший. Рік другий».

Тижневик «Новое время» розповідає про десять найдивовижніших історій зі справи про «чорну касу» Партії регіонів. Серед них – захмарні розцінки на рекламу і піар – від роликів на найбільших телеканалах до друку постерів і привітань лояльних журналістів. Про таємні розцінки на консультації медіаменеджерів видання розповідає в статті «Сплачено Януковичем».

У цьому ж числі тижневика «Новое время» новий спікер українського парламенту Андрій Парубій розповідає про фундаментальні зміни, за допомогою яких він готується реформувати країну, і як збирається змусити депутатів працювати. Заголовок публікації – «Верхівка Верховної Ради».

За оцінкою громадських організацій, майже 70% співробітників МВС, які не пройшли атестацію, намагаються відновитися через суд. Багатьом це вдається. Про те, чому звільнені співробітники Нацполіціі знову опиняються на своїх місцях, розповідає тижневик «Фокус» у статті «Вони повертаються».

Незважаючи на те, що керівництво Нацбанку вже не раз заявляло про завершення активної фази очищення банківського ринку, фінустанови продовжують банкрутувати. А за прогнозами експертів тижневика «Фокус», до кінця 2017 року банківський сектор скоротиться до 50-60 банків. Тижневик розповідає, що слугувало причиною ще однієї хвилі банкопаду і чому він продовжиться в найближчі роки.

Росія вибудовує свою мережу агентів впливу через перезавантаження лівих партій та організацій, стверджує «Український тиждень». За підтримки Москви ліві партії та рухи найближчим часом спробують повернути втрачені позиції, не забуваючи про інтереси своїх кремлівських патронів. Докладніше про це тижневик розповідає в матеріалі «Лівий фронт».

  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG