Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 09:28

Півмільярда доларів для оборони України пройшли Сенат – схвалено версію бюджету Пентагону на 2017 рік


©Shutterstock

Законопроект схвалено Сенатом через кілька днів після смертельної стрілянини в Орландо

Сенат Конгресу США схвалив у вівторок законопроект, який визначає бюджет Пентагону на 2017 рік. Законопроект передбачає на наступний фіскальний рік близько 602 мільярдів доларів на війни та оборону. Очікується, що президент ветує законопроект.

У тексті документа передбачена фінансова підтримка на оборонні потреби України в розмірі до 500 мільйонів доларів.

«Для надання допомоги й підтримки, описаної в пункті (а) для уряду України можуть бути використані 250 мільйонів доларів», – йдеться в документі. При цьому вказується на можливість додаткового використання 250 мільйонів доларів за окремим рішенням міністра оборони та за узгодженням з главою Державного департаменту США.

Законопроект схвалено Сенатом через кілька днів після смертельної стрілянини в Орландо, яку ФБР розслідує як акт тероризму. Напередодні голосування лідер більшості в Сенаті Мітч Маконнелл заявив, що зусилля адміністрації з подолання угруповання «Ісламська держава» є недостатніми та назвав законопроект про оборону «інструментом боротьби».

«Наша країна у стані війни, ми опинилися під нападом. Ми повинні вдатися до певних кроків, щоб захистити нашу країну», – сказав Маконнелл.

Сенат схвалив законопроект 85 голосами проти 13-ти. Раніше свою версію закону ухвалила Палата представників. Скоординована версія законопроекту про оборонний бюджет повинна бути подана на підпис президента Барака Обами до 30 вересня 2016 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG