Доступність посилання

ТОП новини

Путін назвав Трампа «яскравою» людиною


Дональд Трамп і Володимир Путін
Дональд Трамп і Володимир Путін

Відповіді на питання про ставлення до Гілларі Клінтон російський президент уникнув

За лаштунками Санкт-Петербурзького економічного форуму російський очільник дав розлоге інтерв’ю журналісту CNN. Президент Росії Володимир Путін заявив, що підтримує включення до сирійського уряду представників опозиції. Разом з тим російський очільник відкинув ідею, що нинішній президент Сирії Башар Асад повинен залишити крісло негайно. Путін сказав, що єдиний шлях забезпечити демократичний режим в Сирії – це прийняття нової конституції та проведення виборів на всіх рівнях влади на основі нового головного закону.

Пропозиції США по Сирії він назвав «достатньо прийнятними», додавши при тому, що будь-яке врегулювання ситуації повинно «проходити з урахуванням нинішніх реалій». Путін уникнув прямої відповіді журналіста CNN відносно заяви Асада, що той забере кожний дюйм сирійської території. Натомість, російський президент сказав, що до переговорів повинні бути залучені всі зацікавлені сторони, в тому числі і американці, яких він назвав «своїми партнерами».

Адміністрації Обами продовжує наполягати, що Асад повинен піти з президентського поста негайно. Путні назвав це недосяжною метою і додав, що таким чином не можна досягти змін у Сирії.

Під час розмови Путін також прокоментував президентські вибори в США. Він сказав, що буде працювати з будь-яким президентом, за якого проголосують виборці, підтвердивши, однак, свою попередню заяву про те, що Дональд Трамп є «яскравою» людиною. Путін зауважив, що цінує заяви Трампа про його намір відновити повноцінні стосунки між Росією та США та підтримує такі зміни. Разом з тим, конкретної відповіді на питання щодо його ставлення до кандидата від демократів Гілларі Клінтон він уникнув, сказавши лише, що не мав нагоди працювати з нею напряму.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG