Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 07:50

Росія: голову «Російського авторського товариства» арештували до 17 серпня


Сергій Федотов

Таганський суд Москви взяв під варту до 17 серпня гендиректора «Російського авторського товариства» (РАТ) Сергія Федотова, підозрюваного у шахрайстві з нерухомістю на суму понад 500 мільйонів рублів, повідомляють у Російському агентстві правової і судової інформації (РАПСІ).

За повідомленнями, під час засідання адвокат клопотав про продовження затримання Федотова на 72 години, оскільки сторона захисту не змогла зібрати достатньо доказів.

17 червня у Росії порушили кримінальну справу за фактом незаконного відчуження у власність третіх осіб майна, що належить «Російському авторському товариству».

Напередодні затримання Сергія Федотова російські правоохоронці провели обшуки в офісі організації та за місцем проживання підозрюваних, зокрема, вдома і на дачі Федотова.

Захист Федотова заявляє, що він став жертвою обмови.

«Російське авторське товариство» – недержавна некомерційна організація, створена для управління авторськими правами на колективній основі. РАТ має збирати і виплачувати авторські винагороди за використання творів і управляти майновими правами авторів, коли робити це в індивідуальному порядку важко.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG