Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 23:36

Щупальці «бурштинового спрута» тягнуться до Києва? (Огляд преси)


Зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка та масштабний наступ силовиків на бурштинову мафію – головні теми в сьогоднішній пресі. Зокрема, газета «День» наголошує, що бурштин – єдиний товар, який перетинає український кордон на 100% контрабандно. Відтак газетярі сподіваються, що раптова активність правоохоронців – це не встановлення нових «смотрящих», а реальна боротьба з мафією.

А ось журналісти газети «Україна молода» переконані, що щупальці «спрута» тягнуться до Києва у «високі» кабінети. І не буде дивним, якщо рано чи пізно українці почують про гучні «бурштинові» затримання чиновників уже в столиці.

Газета «Сегодня» у статті «Війна за камінь: кримінал і «бурштиновий» прокурор» інформує, хто виявився задіяним у корупційному скандалі та які схеми використовували для незаконного видобутку «сонячного каменю».

Щодо згоди депутатів на арешт Олександра Онищенка, то газету «День» насторожує, як певних осіб за якимось «таємничим» принципом хочуть арештувати або оголошують у розшук після того, як підозрюваний залишив Україну. Причому всі ці переслідування зовсім не означають, що влада у своєму ентузіазмі добивається результату. Як переконує експерт видання парламентарій Ігор Луценко, те, що відбулося у парламенті, не є реальною боротьбою з корупцією – це лише залякування окремих корупціонерів, які будуть тікати й передавати свої схеми іншим людям. З думками інших експертів «День» знайомить у статті «Арешти» невловимих».

Газета «Голос України» друкує продовження матеріалу-дослідження про те, чому російсько-українські війни не регіональний конфлікт, а прояв цивілізаційного протистояння. Цього разу йдеться про війну 1666-1668 років за часів гетьмана Петра Дорошенка. Про те, чому мрія гетьмана так тоді й залишилася нездійсненою, парламентське видання розповідає в публікації «З братами не воюють».

Кримська «влада» і спецслужби Росії йдуть на різноманітні хитрощі, щоб продемонструвати, як «націоналістичні» батальйони з материкової частини України всіляко намагаються ускладнити життя кримчанам, готуючи диверсії й терористичні акти. І хоча подібні випадки не підтверджуються, а іноді й зовсім шиті білими нитками, їх продовжують мусувати. Про одну з таких історій розповідає газета «Голос України» у матеріалі «Свідома провокація».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG