Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 18:48

Мусульмани святкують закінчення Рамазану (фотогалерея)

Майже збіг священний місяць Рамазан, місяць обов'язкового посту мусульман. Яким випробуванням піддаються ті, хто дотримується посту? Про це дивіться в галереї проекту Радіо Свобода «Крим.Реалії»

Рамазан – найсуворіший і найдовший піст в ісламі, який розраховується за місячним календарем. На фото – афганські жінки в черзі за допомогою від Міністерства торгівлі і промисловості в Кабулі. 23 червня 2016 року.
1

Рамазан – найсуворіший і найдовший піст в ісламі, який розраховується за місячним календарем.

На фото – афганські жінки в черзі за допомогою від Міністерства торгівлі і промисловості в Кабулі. 23 червня 2016 року.

Протягом місяця Рамазана правовірні мусульмани в денний час відмовляються від прийому їжі, пиття, куріння та інтимної близькості. На фото – чоловік в індійській мечеті Мир Саїд Алі Хамадані. 14 червня, 2016 року.
2

Протягом місяця Рамазана правовірні мусульмани в денний час відмовляються від прийому їжі, пиття, куріння та інтимної близькості.

На фото – чоловік в індійській мечеті Мир Саїд Алі Хамадані. 14 червня, 2016 року.

Прийом їжі дозволяється лише після заходу сонця під час іфтара, ритуалу вечірнього розговіння. На фото – палестинська жінка читає Коран в Єрусалимі. 10 червня 2016 року.
3

Прийом їжі дозволяється лише після заходу сонця під час іфтара, ритуалу вечірнього розговіння.

На фото – палестинська жінка читає Коран в Єрусалимі. 10 червня 2016 року.

Вважається, що традиція святкування закінчення найтривалішого і суворого посту бере свій початок із 624 року. На фото – чоловік читає Коран в одній з мечетей пакистанського міста Карачі. 13 червня 2016 року.
4

Вважається, що традиція святкування закінчення найтривалішого і суворого посту бере свій початок із 624 року.

На фото – чоловік читає Коран в одній з мечетей пакистанського міста Карачі. 13 червня 2016 року.

Порушення поста протягом Рамазана без поважної причини вважається гріхом. На фото – жінки читають Коран перед вечірнім іфтаром у мечеті Істікляль у столиці Індонезії, Джакарті. 9 червня 2016 року.
5

Порушення поста протягом Рамазана без поважної причини вважається гріхом.

На фото – жінки читають Коран перед вечірнім іфтаром у мечеті Істікляль у столиці Індонезії, Джакарті. 9 червня 2016 року.

Люди, які не можуть дотримуватись посту з тих чи інших причин, повинні годувати бідних. На фото – пакистанець сушить вермішель, з якої готують популярний десерт на Рамазан.
6

Люди, які не можуть дотримуватись посту з тих чи інших причин, повинні годувати бідних.

На фото – пакистанець сушить вермішель, з якої готують популярний десерт на Рамазан.

Щорічно близько мільярда людей дотримуються посту під час Рамазана. На фото – пакистанські теслі моляться перед вечірньою трапезою. Ісламабад. 11 червня 2016 року.
7

Щорічно близько мільярда людей дотримуються посту під час Рамазана.

На фото – пакистанські теслі моляться перед вечірньою трапезою. Ісламабад. 11 червня 2016 року.

У цей місяць мусульмани відчувають силу своєї віри і намагаються очиститися духовно. На фото – палестинські жінки із Західного берега Йордану йдуть у сторону пропускного пункту Каландія, щоб помолитися в мечеті на території Ізраїлю. 10 червня 2016 року.
8

У цей місяць мусульмани відчувають силу своєї віри і намагаються очиститися духовно.

На фото – палестинські жінки із Західного берега Йордану йдуть у сторону пропускного пункту Каландія, щоб помолитися в мечеті на території Ізраїлю. 10 червня 2016 року.

Навіть немусульманам під час Рамазана рекомендують не їсти, пити і курити в громадських місцях, де більшість населення – мусульмани. На фото – студенти читають Коран під час Рамазана. Острів Ява, Індонезія. 21 червня 2016 року.
9

Навіть немусульманам під час Рамазана рекомендують не їсти, пити і курити в громадських місцях, де більшість населення – мусульмани.

На фото – студенти читають Коран під час Рамазана. Острів Ява, Індонезія. 21 червня 2016 року.

Обов'язковою умовою поста є щирий намір здійснити його На фото – мусульмани Косово під час вечірнього іфтара. Качаник. 27 червня, 2016
10

Обов'язковою умовою поста є щирий намір здійснити його

На фото – мусульмани Косово під час вечірнього іфтара. Качаник. 27 червня, 2016

Під час Рамазана в центрі Багдада в неділю стався теракт, в якому загинули щонайменше 213 осіб. Смертники припаркували вантажівку-рефрижератор, в якому була закладена вибухівка, поруч із ринком, і підірвали його. Відповідальність взяло на себе угруповання «Ісламська держава». Також терористичні атаки відбулися в Туреччині, Бангладеш та Саудівської Аравії​.
11

Під час Рамазана в центрі Багдада в неділю стався теракт, в якому загинули щонайменше 213 осіб. Смертники припаркували вантажівку-рефрижератор, в якому була закладена вибухівка, поруч із ринком, і підірвали його. Відповідальність взяло на себе угруповання «Ісламська держава». Також терористичні атаки відбулися в Туреччині, Бангладеш та Саудівської Аравії​.

Під час Рамазана мусульмани повинні здійснювати добрі справи: давати милостиню або всіляко допомагати нужденним. На фото – пекар готує солодощі до святкування закінчення посту в Кабулі, Афганістан. 4 липня 2016 року.
12

Під час Рамазана мусульмани повинні здійснювати добрі справи: давати милостиню або всіляко допомагати нужденним.

На фото – пекар готує солодощі до святкування закінчення посту в Кабулі, Афганістан. 4 липня 2016 року.

Традиційно в останній день Рамазана святкується Ораза-байрам, єдиний день за весь місяць, коли можна не постити. На фото – мусульмани під час молитви на Ораза-байрам у Москві. 5 липня 2016 року.
13

Традиційно в останній день Рамазана святкується Ораза-байрам, єдиний день за весь місяць, коли можна не постити.

На фото – мусульмани під час молитви на Ораза-байрам у Москві. 5 липня 2016 року.

У цей день зазвичай одягають найкращий одяг і йдуть на ранкову молитву. На фото – ранкова молитва на Ораза-байрам у Москві. 5 липня 2016 року.
14

У цей день зазвичай одягають найкращий одяг і йдуть на ранкову молитву.

На фото – ранкова молитва на Ораза-байрам у Москві. 5 липня 2016 року.

Але із закінченням Рамазана за ісламським календарем починається новий піст – місяця Шавваль. На фото – індонезійський хлопчик спускається зі входу в мечеть в Джакарті. 10 червня, 2016 року.
15

Але із закінченням Рамазана за ісламським календарем починається новий піст – місяця Шавваль.

На фото – індонезійський хлопчик спускається зі входу в мечеть в Джакарті. 10 червня, 2016 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG