Доступність посилання

ТОП новини

Виборча битва за округ у Дніпрі: «свої», «опозиціонери», «маршали», «миролюбці»…(фотогалерея)

На окрузі №27 у Дніпрі готуються обирати народного депутата – замість Бориса Філатова, який «вибув», ставши мером. За тиждень до голосування кандидати пустили в хід цілий арсенал засобів боротьби за електорат. І хоча з майже шести десятків претендентів на мандат агітаційну кампанію веде менш ніж половина, вулиці міста запруджені політичною рекламою. Не обходиться без курйозів: у вуличній агітації кандидати змагаються, хто з них більш «єдиний» від «опозиції» чи «патріотів», «б’ють» на своє місцеве походження, намагаються запам’ятатись електоратові оригінальними світлинами чи слоганами.

Окрім того, Радіо Свобода зафіксувало порушення чинного законодавства – друковану продукцію без вихідних даних, агітацію в невстановлених місцях, а також факт, у якому в громадянській мережі «Опора» вбачає ознаки непрямого підкупу виборців.

Довибори депутата Верховної Ради на 27-у окрузі в Дніпрі відбудуться 17 липня. На мандат претендує 59 осіб – рекорд для міста. Також – уперше – третину кандидатів складають жінки, отож округ називають «жіночим».

Зображення 16x9

Юлія Рацибарська

Журналістка-фрілансерка. Працюю кореспонденткою Радіо Свобода в Дніпрі з 2006 року. Народилась на Дніпропетровщині. Закінчила факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету – магістр журналістики. Писала для місцевих та загальноукраїнських газет і журналів, працювала новинкаркою та дикторкою на радіо, кореспонденткою та редакторкою сайту в інформагенції. Пишу, фотографую, надихаюсь історіями людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG