Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 02:59

Обережно: український популізм (огляд преси)


Політична карикатура Олексія Кустовського

У передчутті виборів політичні сили обіцяють електорату зниження тарифів. Першою і головною лобісткою зниження тарифів є Юлія Тимошенко. Адже, як констатує газета «Україна молода», тема настільки ласа, що лідерка «Батьківщини» з нею майже породнилася. Та й говорити популістичні промови – зовсім не те, що згодом впроваджувати їх у життя. Видання стверджує, що за тріскучими гаслами популістів та їхніми показовими акціями не проглядається жодної конкретики. Зокрема, й Тимошенко не роз’яснює, яким саме чином вона досягне зниження розцінок на послуги ЖКГ. Адже, як зазначає газета, підвищення ціни на побутовий газ урядовці пов’язують із вимогою Міжнародного валютного фонду, в чиїх руках – кредити для України. Не виконати умови МВФ означає залишитися без кредитів. Докладніше про політичні спекуляції газета пише в матеріалі «Обережно: популізм».

Усього чотири дні знадобилося заступнику міністра охорони здоров’я Роману Василишину, щоб знайти 2,8 мільйона гривень для внесення застави, зазначає газета «День». Загалом, як переконує видання, медицина, як і раніше, лишається чистим бізнесом. Про те, хто від нього отримує найбільший зиск, йдеться в статті «Ефект Василишина».

У публікації «Суворий режим Якутії» «Україна молода» інформує, що свій 40-й день народження засуджений український режисер Олег Сенцов зустрічає сьогодні y російській в’язниці. Якщо 39-річчя фігурант так званої «Кримської справи» «святкував» y Лєфортовському СІЗО, то сьогоднішній ювілей – вже в Якутській колонії суворого режиму. Про те, що потрібно робити для визволення політв’язня, розповідає газета «Україна молода».

Московія ніколи не була зацікавлена в сильній Україні, тож постійно підживлювала розбрат серед козацької старшини. І з метою послаблення гетьманської влади вручала булаву то одному ставленику, то іншому, констатує дописувач газети «Голос України». Парламентське видання продовжує друкувати матеріал-дослідження про те, чому російсько-українські війни – не регіональний конфлікт, а прояв цивілізаційного протистояння.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG