Доступність посилання

ТОП новини

Щоночі у Київському метро працює 1500 працівників (фотогалерея)

Останні потяги метро розвозять опівнічних пасажирів додому, станції зачиняються на вхід та вихід, і здається, що величезний механізм під назвою Київський метрополітен засинає. Однак це лише ілюзія, адже кожної ночі близько 1500 співробітників «підземки» працюють уночі, аби 1,5 мільйона пасажирів швидко та безпечно користувалися її послугами наступного дня.

Кореспондент Радіо Свобода побачив, що відбувається у тунелях метрополітену, коли останні поїзди розходяться ночувати у свої депо.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG