Доступність посилання

ТОП новини

Українці провели олімпійську збірну в Ріо (фотогалерея)

В Києві відбулися проводи збірної України на ХХХІ літні Олімпійські ігри, що відбудуться в бразильському Ріо-де-Жанейро. Атлети пройшли центром міста до Софійської площі, де на них чекали сотні шанувальників спорту. Вболівальники зустріли спортсменів оваціями.

Також на святі спорту були присутні прем’єр-міністр Володимир Гройсман, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG