Доступність посилання

ТОП новини
26 Червень 2019, Київ 18:59

Виборчий штаб Клінтон не виключає можливості ролі Росії у викраденні листування Демократичної партії


Гілларі Клінтон

У США Національний з’їзд Демократичної партії розпочався зі скандалу. Ще у п’ятницю сайт WikiLeaks опублікував близько 20 тисяч електронних листів Національного демократичного комітету, з яких видно, що голова Деббі Вассерман-Шульц та інші співробітники працювали над тим, щоб послабити популярність колишнього опонента Клінтон Берні Сандерса.

За повідомленням телеканалу CNN, ФБР розслідує обставини зламу комп’ютерної мережі демократів.

За результатами національних опитувань, офіційний кандидат від республіканців Дональд Трамп на 3 відсотки випереджає Гілларі Клінтон. І черговий скандал з імейлами демократам зовсім не на руку. Голова Національного демократичного комітету Деббі Вассерман-Шульц заявила про намір піти у відставку по закінченню з’їзду.

Національний демократичний комітет дізнався, що їхні комп’ютери стали мішенню хакерів, ще минулого місяця. Представники партії говорять, їхні експерти з кібербезпеки встановили, що їхній слід веде у Росію.

Керівник виборчої кампанії Клінтон Роббі Мук такої можливості не виключає. «Нас непокоїть, що деякі експерти нам зараз говорять, що це було зроблено росіянами з метою допомогти Дональду Трампу».

Проте російське керівництво будь-яку участь спростовує. Голова виборчої кампанії Трампа Пол Манафорт називає це звинувачення «абсурдом».

«Ці імейли демонструють, що це була однозначна нечесна система. У Берні Сандерса не було жодного шансу», – вважає Манафорт.

В електронному листуванні Національного комітету Демократичної партії Україна згадується близько 50 разів, переважно у брифінгах та статтях в американській пресі, якими обмінюються працівники Демпартії. У першу чергу їх цікавлять висловлювання Дональда Трампа на тему Росії та його компліменти на адресу Путіна.

Найбільший інтерес серед демократів викликала стаття під заголовком «Що сталося з найкращими людьми Трампа», якою вони жваво обмінювалися та коментували.

Зокрема, в ній припускається, що керівник виборчого штабу Трампа, Пол Манафорт, який протягом значної частини своєї кар’єри працював з проросійськими силами в Україні та співробітничав з близьким до Путіна олігархом може отримати високу посаду в адміністрації Трампа. Що це буде – державний секретар? Радник з національної безпеки? – замислюється автор статті, а разом з нею і працівники штабу демократів.

В одному з електронних листів, директор із залучення етнічних меншин комітету скаржиться на тиск, який вона відчула після того, як розпочала розслідувати діяльність Пола Манафорта та його зв'язки з Росією.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG