Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 21:09

У платформі Демократичної партії США окремого положення про Україну немає – ЗМІ


Зі всією критикою програми Республіканської партії, з якої було виключено вимогу про надання Україні летальних озброєнь, положення платформи Демократичної партії щодо України взагалі порожні.

Україна згадується лише двічі в контексті російської та європейської політики, тобто окремої частини, присвяченої Україні, немає.

У програмному документі демократів йдеться, що Росія «порушує український суверенітет та намагається відновити сфери впливу, підриваючи таким чином американські інтереси». Демократи готові протистояти російській агресії, але, йдеться в програмі, «ми дамо Путіну зрозуміти, що готові з ним співробітничати, коли це в наших інтересах».

В іншому параграфі наголошено, що демократи будуть «продовжувати підтримувати тісні зв’язки з державами, які намагаються посилити власні відносини з НАТО та Європейським Союзом, такими як Грузія та Україна».

Як повідомляє кореспондентка «Голосу Америки», ані згадки про надання Україні зброї, ані про посилення санкцій проти Росії, ані про невизнання анексії Криму в програмному документі Демократичної партії США вона не побачила.

В липні після того, як на зборах комітету платформи Республіканської партії з питань нацбезпеки одним з членів комітету було запропоновано внести поправки щодо збереження або посилення санкцій щодо Росії, посилення підтримки України і «надання летальних оборонних озброєнь», представники кампанії Трампа та партійні делегати, які його підтримують, домоглися виключення з платформи вимоги про «надання летальних озброєнь» і заміни її на «належну допомогу».

Після внесення відповідних змін, пропозицію було успішно проголосовано і положення щодо України було внесено в офіційну платформу Республіканської партії США на Національному з’їзді республіканців у Клівленді, штат Огайо.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG