Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 08:34

У Кремля зараз велика спокуса вирішити «проблему України» силою (огляд преси)


Росія продовжує накопичення наступальних угруповань. Як наголошує газета «День», зараз для Росії склалася унікальна і зручна ситуація, яка нагадує міжнародні події довкола Грузії 2008 року: Олімпіада, передвиборна боротьба у США і зручний за погодними умовами серпень. Європа також переживає негаразди. Тому найближчі кілька тижнів – часовий проміжок, коли для Росії існує велика спокуса вирішити «проблему України» силою. Однак, на думку експертів газети, це буде нелегко, адже українська армія вже не та, що 2014 року.

Утім, як зазначає в «Газеті по-українськи» військовий експерт Юрій Касьянов, на передовій не вистачає солдатів. Бойові частини укомплектовані відсотків на 60. Місцями бракує солдатів на блокпостах, біля кулеметів. І це при тому, що не демобілізували шосту хвилю. Зараз за контрактом у зоні АТО служать не більш як 20 тисяч людей. Цього мало навіть для утримання оборони на кількох напрямках. Якщо ж росіяни розгорнуть повномасштабний наступ, то Україну не врятує часткова мобілізація. Оголосять воєнний стан і загальну мобілізацію. Резерви є, переконані експерти «Газети по-українськи».

Газета «Україна молода» з’ясовує – хто і чому просуває ідею щодо вільного володіння українцями зброєю. Видання констатує, що ідея легалізації зброї стала таким собі зручним майданчиком для політичного піару. Якщо раніше політики любили експлуатувати тему децентралізації, ядерного статусу чи смертної кари, то тепер, на думку газетярів, у ТОП-5 популярних обіцянок виходить саме зброя. І це погано. Адже проблема потребує серйозного обговорення, а не дешевого піару. До того ж, в Україні лише кожен п’ятий виступає за легалізацію зброї, зазначає газета.

З початком традиційної осінньої бізнес-активності українці все частіше замислюються, де можна надійно зберігати заощадження. Зважаючи, що банкопад в країні триває, людям потрібно враховувати всі ризики, вибираючи фінустанови для співпраці. Газета «Сегодня» поспілкувалася з фінансовими аналітиками і з'ясувала, як правильно перевірити стабільність банку. Поради: не довіряти високим відсоткам, шукати звіти на сайті НБУ і зберігати квитанції.

Парламентські канікули в самому розпалі, і народні депутати вже активно хваляться відпочинковими фото в мережі: одні показують, як вони занурювалися на дно Червоного моря, інші розмірковують про світову безпеку біля руїн японської Хіросіми. Треті ж залишилися в Україні, продовжуючи скандали і голодування. Газета «Сегодня» розповідає, де відпочивають і як розважаються парламентарії. Заголовок публікації – «Відпочинок поза мандатом».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG