Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 08:56

Ліквідація ватажків «ЛНР» і «ДНР» буде вигідна всім? (Огляд преси)


Газета «День» пише, що після затримання колишніх депутатів-регіоналів Олександра Єфремова і Володимира Медяника головною інтригою стало: що розповість слідству Медяник, чи даватиме свідчення проти «колег» по закликах до федералізації? І чи завершиться затримання когорти, що «ділила Луганщину» з агресором, цими прізвищами? Про це видання пише у статті «Донбаський «землетрус».

«День» також пропонує версії причин замаху на ватажка угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького. Газетярі не виключають, що коли сторони конфлікту – Росія і Україна – дійдуть до певної згоди щодо ситуації на Донбасі, то ліквідація нинішніх ватажків «ЛНР» і «ДНР» буде вигідна всім. Адже на їхнє місце прийдуть компромісні фігури, які можна буде «легалізувати» через вибори. Тоді, можливо, і Верховна Рада буде більш гнучкою щодо відповідних законопроектів, припускають журналісти.

Газета «Сегодня» пише, що поки Росія використовує Донбас як полігон для випробування нових систем озброєння, українські солдати намагаються боротися за допомогою застарілого озброєння. Українська «оборонка» поки бере кількістю, а не якістю, наголошує видання.

«Газета по-українськи» пише, що бойовики на окупованих територіях звозять в табори і активно навчають школярів військової справи. Вечорами після занять показують пропагандистські російські фільми. Для військових цілей бойовики використовують школи й дитсадки, які перетворюють у бараки, укріплені форпости, склади зі зброєю та боєприпасами. Докладніше про це йдеться в матеріалі «Бойовики готують до війни школярів».

А у публікації «Трамп нагадує Януковича» «Газета по-українськи» пише, що за природою, цінностями й характером обидва політика сповідують культ грубої сили, здатної прогнутися тільки перед ще грубішим і сильнішим.

Напередодні осені українці починають замислюватися про пошук місця роботи – це активний час працевлаштування випускників і людей, які хочуть змінити роботу, але роблять це після літньої відпустки. Газета «Сегодня» з'ясувала, на які вакансії і зарплати можна розраховувати в найближчі місяці і як краще шукати роботу. Заголовок статті – «Восени будуть потрібні няні і водії».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG