Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 10:52

Судді. Ідентифікація (фотогалерея)

Під час судової реформи зріс суспільний запит на очищення суддівського корпусу. Та попри великий суспільний інтерес до роботи служителів Феміди, багатьох суддів складно навіть ідентифікувати, оскільки складно знайти їхні фотографії.
Журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший», уважно стежать за переатестацією суддів і мають великі відеоархіви зі співбесід. З огляду на значну суспільну зацікавленість у темі публікуємо фотографії суддів, зроблені під час переатестації чи ведення ними судових засідань. Фотогалерея буде доповнюватися.

Суддя Олена Рябчук (Рябчук Олена Сергіївна, Дніпропетровський окружний адміністративний суд)
1

Суддя Олена Рябчук (Рябчук Олена Сергіївна, Дніпропетровський окружний адміністративний суд)

Суддя Сергій Прудник (Прудник Сергій Володимирович, Дніпропетровський окружний адміністративний суд)
2

Суддя Сергій Прудник (Прудник Сергій Володимирович, Дніпропетровський окружний адміністративний суд)

Суддя Ганна Поліщук (Поліщук Ганна Борисівна, Господарський суд Кіровоградської області)
3

Суддя Ганна Поліщук (Поліщук Ганна Борисівна, Господарський суд Кіровоградської області)

Суддя Вікторія Олішевська (Олішевська Вікторія Віталіївна, Донецький окружний адміністративний суд)
4

Суддя Вікторія Олішевська (Олішевська Вікторія Віталіївна, Донецький окружний адміністративний суд)

Суддя Богдан Санін (Санін Богдан Володимирович, Окружний адміністративний суд Києва)
5

Суддя Богдан Санін (Санін Богдан Володимирович, Окружний адміністративний суд Києва)

Суддя Марина Лук'яненко (Лук'яненко Марина Олексіївна, Харківський окружний адміністративний суд)
6

Суддя Марина Лук'яненко (Лук'яненко Марина Олексіївна, Харківський окружний адміністративний суд)

Суддя Олександр Гаврилюк (Гаврилюк Олександр Миколайович, Київський апеляційний господарський суд)
7

Суддя Олександр Гаврилюк (Гаврилюк Олександр Миколайович, Київський апеляційний господарський суд)

Суддя Юрій Власов (Власов Юрій Леонідович, Київський апеляційний господарський суд)
8

Суддя Юрій Власов (Власов Юрій Леонідович, Київський апеляційний господарський суд)

Суддя Борис Отрюх (Отрюх Борис Валентинович, Київський апеляційний господарський суд)
9

Суддя Борис Отрюх (Отрюх Борис Валентинович, Київський апеляційний господарський суд)

Суддя Олександра Агрикова (Агрикова Олександра Володимирівна, Київський апеляційний господарський суд)
10

Суддя Олександра Агрикова (Агрикова Олександра Володимирівна, Київський апеляційний господарський суд)

Суддя Олег Ігнатюк (Ігнатюк Олег Вододимирович, Апеляційний суд Київської області)
11

Суддя Олег Ігнатюк (Ігнатюк Олег Вододимирович, Апеляційний суд Київської області)

Суддя Вероніка Зіміна (Зіміна Вероніка Борисівна, Апеляційний суд Київської області)
12

Суддя Вероніка Зіміна (Зіміна Вероніка Борисівна, Апеляційний суд Київської області)

Суддя Андрій Дрига (Дрига Андрій Миколайович, Апеляційний суд Київської області)
13

Суддя Андрій Дрига (Дрига Андрій Миколайович, Апеляційний суд Київської області)

Суддя Олександр Гриненко (Гриненко Олександр Іванович, Апеляційний суд Київської області)
14

Суддя Олександр Гриненко (Гриненко Олександр Іванович, Апеляційний суд Київської області)

Суддя Раїса Гайдай (Гайдай Раїса Миколаївна, Апеляційний суд Київської області)
15

Суддя Раїса Гайдай (Гайдай Раїса Миколаївна, Апеляційний суд Київської області)

Суддя Віктор Габріель (Габріель Віктор Олександрович, Апеляційний суд Київської області)
16

Суддя Віктор Габріель (Габріель Віктор Олександрович, Апеляційний суд Київської області)

Суддя Ольга Капічон (Капічон Ольга Миколаївна, Апеляційний суд Київської області)
17

Суддя Ольга Капічон (Капічон Ольга Миколаївна, Апеляційний суд Київської області)

Суддя Микола Авраменко (Авраменко Микола Григорович, Апеляційний суд Київської області)
18

Суддя Микола Авраменко (Авраменко Микола Григорович, Апеляційний суд Київської області)

Суддя Наталія Церковна (Церковна Наталія Федорівна, Господарський суд Рівненської області)
19

Суддя Наталія Церковна (Церковна Наталія Федорівна, Господарський суд Рівненської області)

Суддя Олександр Сибіга (Сибіга Олександр Миколайович, Вищий господарський суд України) 
20

Суддя Олександр Сибіга (Сибіга Олександр Миколайович, Вищий господарський суд України) 

Суддя Ірина Іоннікова (Іоннікова Ірина Анатоліївна, Київський апеляційний господарський суд)
21

Суддя Ірина Іоннікова (Іоннікова Ірина Анатоліївна, Київський апеляційний господарський суд)

Суддя Інна Тулянцева (Тулянцева Інна Василівна, Дніпропетровський окружний адміністративний суд)
22

Суддя Інна Тулянцева (Тулянцева Інна Василівна, Дніпропетровський окружний адміністративний суд)

Суддя Ганна Трубнікова (Щипачова) (Трубнікова (Щипачова) Ганна Євгенівна, Луганський окружний адміністративний суд)
23

Суддя Ганна Трубнікова (Щипачова) (Трубнікова (Щипачова) Ганна Євгенівна, Луганський окружний адміністративний суд)

Суддя Олена Коротун (Коротун Олена Миколаївна, Київський апеляційний господарський суд)
24

Суддя Олена Коротун (Коротун Олена Миколаївна, Київський апеляційний господарський суд)

Суддя Ганна Корсакова (Корсакова Ганна Валеріївна, Київський апеляційний господарський суд)
25

Суддя Ганна Корсакова (Корсакова Ганна Валеріївна, Київський апеляційний господарський суд)

БІЛЬШЕ

XS
SM
MD
LG