24 Вересень 2017, Київ 21:20

Сьомий день Олімпіади: здобутки українців (фотогалерея)

На сьомий день спортсмени змагалися в 26 олімпійських дисциплінах. Переможці та призери Ігор-2016 визначилися у 13 видах спорту, в п’яти з яких на медалі сподівалися українські спортсмени. Близько до медалей були український плавець Андрій Говоров та дзюдоїст Яків Хаммо, однак і їм не вдалося «підсолодити» життя українським шанувальникам спорту.

Після сьомого дня змагань у нефоіційному медальному заліку Сполучені Штати зміцнили своє лідерство – у них 50 нагород, 20 з яких золоті, 13 срібні, 17 бронзові. Слідом йде Китай з 37 медалями (13 золотих, 10 срібних, 14 бронзових), а замикає трійку лідерів Велика Британія з 22 нагородами (7 золотих, 9 срібних, 6 бронзових).

У спортивній ходьбі українець Руслан Дмитренко фінішував у першій двадцятці – 16-м. А чемпіоном став китаєць Ван Чжень
1

У легкій атлетиці українцеві Олексієві Семенову не вдалося подолати кваліфікаційний бар’єр у метанні диска. Семенов (55,35) посів 32-е місце з 34 учасників. Кваліфікацію виграв Пйотр Малаховський із Польщі (65,89)
2

Інший метальник диска Микита Нестеренко у своїй найкращій спробі відправив снаряд на 60,31 метра – 23-й результат
3

Після трьох вправ у жіночому семиборстві з легкої атлетики (біг на 100 метрів з бар’єрами, стрибки у висоту та штовхання ядра) Аліна Фьодорова йде 16-ю серед 30 учасниць. Попереду ще чотири види – 200 метрів, стрибки у довжину, метання списа та біг на 800 метрів
4

Єдина представниця України у жіночому турнірі з боксу Тетяна Коб успішно розпочала свій виступ у ваговій категорії до 51 кг
5

В 1/8 фіналу волинянка перемогла Станимиру Петрову з Болгарії з рахунком 2:1
6

У жіночому турнірі з дзюдо у категорії понад 78 кг українка Світлана Ярьомка вибула у першому колі
7

Київський дзюдоїст Яків Хаммо в бліц-інтерв’ю прес-службі НОК України так лаконічно прокоментував свою швидку поразку (за 2 хвилини 48 секунд) від Юрія Краковецького з Киргизстану в 1/8 олімпійського турніру: «Говорити нема чого. Я не знаю, що сказати, чесно. Мабуть, заслужив. Зараз ні слів, ні емоцій немає»
8

Після третьої вправи в багатоборстві (штовхання ядра) українська легкоатлетка Анна Касьянова в загальному заліку посідає 21-е місце. Попереду ще чотири вправи
9

Тетяна Москвіна представляла Україну у стрибках на батуті. До фіналу не потрапила
10

Плавець Андрій Говоров, якого вважали одним із фаворитівм 50-метрівки вільним стилем, завершив заплив у п’ятірці найкращих. На шляху до фіналу він двічі оновив національний рекорд