22 Листопад 2017, Київ 01:27

Олімпіада в Ріо, завершальний, 16 день (фотогалерея)

У останній, 16-й день Олімпіади у Ріо-де-Жанейро, 21 серпня, Узбекистан завоював 2 золоті медалі з боксу, Росія збільшила кількість своїх медалей завдяки гімнастиці та боротьбі, а чоловіча баскетбольна команда Сполучених Штатів виграла у Сербії. Увечері на стадіоні «Маракана» відбулася церемонія закриття ігор у карнавальному стилі.

Сослан Рамонов з Росії (у синьому) поборов Тогрула Аскерова з Азербайджану та виграв золоту медаль у чоловічій вільній боротьбі у ваговій категорії до 65 кілограмів. Узбек Іхтійор Наврузов отримав «бронзу».
1

Росія виграла свою п’яту олімпійську золоту медаль у групових виступах з художньої гімнастики.
2

Бразильська чоловіча команда з волейболу святкує перемогу над Італією у боротьбі за золоту медаль.
3

Фазліддін Гаібназаров (у червоному) виграв у кубанця Лоренца Сотомайора Колласо, який представляв Азербайджан у легкій напівсередній вазі. Росіянин Віталій Дунайцев виграв «бронзу».
4

Боксер Шахобіддін Зоіров з Узбекистану (праворуч) виграв у двічі чемпіона світу росіянина Михайла Алояна і здобув «золото» у легкій вазі.
5

Атлети біжать у чоловічому марафоні. Олімпійським чемпіоном став Еліуд Кіпчоге з Кенії.
6

Нікола Йокіч зі Сербії (посередині) кидає у кошик над Де Андре Джорданом зі Сполучених Штатів у фіналі з чоловічого баскетболу. США виграли 96:66.
7

Кайл Снайдер зі США (у червоному) поборов азербайджанця Кхетага Гозіумова у чоловічій вільній боротьбі у ваговій категорії до 97 кілограмів. Магомед Ібрагімов з Узбекистану отримав «бронзу».
8

Ніно Шуртер зі Швейцарії святкує перемогу у змаганнях з маунтинбайку за кілька секунд перед фінішом.