Доступність посилання

ТОП новини

Вартість життя в Україні настільки низька (для іноземців), що вона очолила спеціальний рейтинг


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Україна посіла перше місце у категорії «Вартість життя» в опитуванні Expat Insider, одному із найбільших досліджень уподобань та оцінок експатріантів – осіб, які тимчасово або на постійній основі мешкають за межами країн, в яких були народжені, виховані або отримали громадянство. В опитуванні взяли участь 14 000 експатріантів у 191 країні світу.

«Україна посідає перше місце у рейтингу вартості життя: вражаючі 45% експатріантів, які мешкають там, вважають вартість життя надзвичайно доступною, що майже втричі перевищує середній рівень задоволення вартістю витрат на життя серед експатріантів загалом в світі (14%). Таким чином Україна випередила решту країн. Загалом 85% опитаних висловили загальне задоволення витратами на життя в Україні. Лише 6% мали негативні ремарки щодо вартості життя в Україні, порівняно із 32% загалом у світі», – йдеться у дослідженні.

Україна також посіла друге місце у категорії «Персональні фінанси».

«Лише 13% експатріантів в Україні незадоволені своїм фінансовим становищем, порівняно із 17% у світі загалом. При цьому 76% відзначили, що загалом задоволені своїм фінансовим становищем, 24% – цілком задоволені своїми фінансовими справами в Україні. Майже три чверті респондентів (74%) вважають, що їхній чистий прибуток перевищує суму необхідну для того, щоб дозволити собі життя в Україні. Для порівняння, загалом у світі цей показник становить 48%. Троє із десяти іноземців, які мешкають в Україні, навіть заявляють, що їх прибутків більше ніж достатньо, що втричі перевищує середній глобальний показник. І лише 12% зазначили, що їхнього прибутку недостатньо, що значно нижче аналогічного показника в світі загалом (23%)», – зазначається у дослідженні.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG