Доступність посилання

ТОП новини

За 7 місяців профільна служба забезпечила протезами учасників АТО на 7,1% від річного плану – #Точно


Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції витратила понад 10,7 мільйона гривень на протезування учасників АТО станом на серпень 2016 року, що складає 7,1% від 150,8 мільйона гривень, які чиновники запланували витрати на протези до кінця 2016 року. Така інформація міститься у звіті про використання коштів з державного бюджету на порталі казначейської служби, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

За інформацією порталу використання публічних коштів, загалом кошти на протезування отримали 10 ветеранів.

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО розпочала роботу в вересні 2014 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра соціальної політики. Служба реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються, осіб, звільнених з військової служби, та учасників АТО.

За інформацією Державного казначейства України, за січень-липень (включно) 2016 року служба АТО витратила на забезпечення власної діяльності 5,9 мільйона гривень; на забезпечення житлом учасників АТО – 5 мільйонів гривень; на заходи із психологічної реабілітації – 24,4 мільйона гривень. Плюс 10,7 мільйона – на протези. Загалом – 46 мільйонів гривень.

Всього до кінця року Державна служба у справах ветеранів має витратити понад 332,8 мільйона гривень.

У Державній службі у справі ветеранів війни та учасників АТО повідомляли, що станом на початок 2016 року ще 180 учасників АТО потребують протезування у 2016 році.

У серпні Служба безпеки України спільно з київською прокуратурою затримали працівника Державної служби АТО з підозрою в отриманні 230 тисяч хабара, які чиновник вимагав від комерційної структури за перемогу в конкурсних торгах з психологічної реабілітації постраждалих ветеранів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG