Доступність посилання

ТОП новини

Трамп і Клінтон провели «телерепетицію» перед офіційними дебатами


Кандидати у президенти США Дональд Трамп і Гілларі Клінтон (комбіноване фото)

Кандидати на посаду президента США від Демократичної та Республіканської партій Гілларі Клінтон та Дональд Трамп взяли участь у політичній програмі, присвяченій питанням зовнішньої політики та національної безпеки. Вперше з початку виборчої кампанії вони виступали на одній сцені, проте не одночасно.

Дональд Трамп у візаві із ведучим не змінив своєї риторики і знову зробив кілька контроверсійних заяв. Кандидат від Республіканської партії говорив про те, що вибудує гарні відносини із Росією та не приховував симпатій до Путіна як лідера особисто.

«Володимир Путін назвав Вас «блискучим лідером». У той же час, це людина, яка анексувала Крим, розпочала війну в Україні, підтримує Асада у Сирії, допомагає Ірану, намагається підірвати наші позиції у ключових регіонах світу і його називають головним підозрюваним у хакерських атаках на нашу виборчу систему. Ви справді думаєте, що у день, коли Ви стане президентом США, він (Путін – ред.) зміниться?», – запитав у Трампа ведучий телепрограми.

На що отримав від політика відповідь: «Можливо, все можливо, не знаю. Але не виключаю цього. У будь-якому разі це не має ніякого значення. Якщо він говорить гарні слова на мою адресу, тож і я буду гарно говорити про нього. Я вже заявляв – він дуже сильний лідер і досить успішно впродовж тривалого часу контролює країну. Звичайно, у них інша система, звичайно, вона мені не подобається, але у цій системі він кращий лідер, ніж наш президент у нашій системі».

Окрім того, Трамп додав, що у разі перемоги, буде піднімати країну, створювати робочі місця та відстоювати інтереси США на міжнародній арені.

Водночас слова Трампа про Путіна для Гілларі Клінтон – можливість для критики суперника- республіканця.

«Він вчергове дав високу оцінку Росії та Володимиру Путіну. Навіть, якщо просто припустити, що він надає більшу перевагу російському лідеру, аніж нашому президенту, це вже так непатріотично і образливо для народу США, а також для нашого головнокомандувача. Це – страшно», – прокоментувала Клінтон.

Політик під час телешоу нічого не говорила про Україну та Росію, а більшість питань стосувалися скандалу з приватним імейл-сервером.

«Це була помилка – мати персональний акаунт. Однозначно, не зробила б цього знову. Я не маю жодних виправдань цьому. Це було те, чого б я не мала робити. Я маю дуже багато досвіду роботи із секретною інформацією. Секретні матеріали мають заголовок «Цілком таємно, «Таємно» чи «Конфіденційно». Я буду повторювати це, і це перевірено та підтверджено Міністерством юстиції. Жоден з імейлів, які я отримала чи відправила, не мав подібного заголовку», – сказала Гілларі Клінтон.

Такі політичні шоу є репетицією перед офіційними дебатами, виступом, де обидва кандидати зустрінуться на одній сцені – тепер вже виступатимуть одночасно. І цього моменту, без перебільшення, чекає уся країна.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG