Доступність посилання

ТОП новини

«Пам'ятаємо». Виставка до 75-х роковин трагедії Бабиного Яру (фотогалерея)

Виставка «Пам'ятаємо» до 75-х роковин трагедії Бабиного Яру презентували в київській галереї «Дукат». Експозиція, що складається з фотоінсталяцій, світлин, віршів, відео та монументів, присвячена вшануванню пам’яті жертв Бабиного Яру.
Ті події стали трагічним символом Голокосту. У роки Другої світової війни нацисти вбили загалом, за різними даними, від 70 до 200 тисяч осіб. «Бабин Яр – це трагедія всього людства. Це трагедія, перш за все, єврейського і українського народів» – це слова Івана Дзюба із його публічного виступу ще у 1966 році. «Бабин Яр – це жахіття для циган. Вони гинули, навіть не знаючи, за що їх вбивають» – а це вже слова ромської письменниці Рані Романі (Раїси Набаранчук).

На виставці «Пам'ятаємо» представлені твори Юлі Лазаревської, Миколи Мандрича, Ігоря Гільбо, Ігоря Гукайла, Юрія Паскевича та інших.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG